Marmara Grubu Vakfı, 2004’ten beri dergimiz KobiEfor işbirliğiyle gerçekleşen Avrasya Ekonomi Zirveleri ile çeyrek asra ulaşan büyük başarı hikayesini yazmaya devam ediyor. Marmara Grubu Vakfı’nın, dergimiz KobiEfor’un çözüm ortaklığıyla; bu yıl ‘Yeniden Daha İyisini Yapmak’ temasıyla İstanbul’da, WOW Istanbul Hotels & Convention Center’da düzenlediği 25. Avrasya Ekonomi Zirvesi’ne 43 ülkeden 3’ü aktif, 9’u önceki Cumhurbaşkanı olmak üzere 12 Cumhurbaşkanı, Meclis Başkanları, Başbakanlar, Bakanlar, Büyükelçiler, Milletvekilleri, Valiler, Belediye Başkanları, sivil toplum kuruluşları, iş ve akademi dünyası temsilcileri ve ruhani liderler katılım gösterdi.

Resim Altı: ‘Kentlerin Diyaloğu’ oturumunun Divan Heyeti’nde Kocaeli Alikahya OSB Başkanı ve KobiEfor Sahibi-Editör Yalçın Sönmez (Marmara Grubu Vakfı Onur Madalyası Sahibi, 2013), Marmara Grubu Vakfı Yönetim Kurulu Üyesi-İş İnsanı Lale Aytanç Nalbant (Marmara Grubu Vakfı Onur Madalyası Sahibi, 2014), Kosova Bölgesel Kalkınma Bakanı Fikrim Damka, Özbekistan Taşkent Bölge Valisi ve Belediye Başkanı Jakhongir Artikhodjayev, Özbekistan Andican Bölge Valisi ve Belediye Başkanı Shuhratbek Abdurahmonov yer aldı.

Marmara Grubu Stratejik ve Sosyal Araştırmalar Vakfı, 2004 yılından beri dergimiz KobiEfor işbirliğiyle gerçekleşen Avrasya Ekonomi Zirveleri ile çeyrek asra ulaşan büyük başarı hikayesini yazmaya devam ediyor.  Marmara Grubu Vakfı tarafından, dergimiz KobiEfor’un çözüm ortaklığıyla; bu yıl  ‘Yeniden, Daha İyisini Yapmak’ temasıyla 7-8-9 Haziran’da, İstanbul’da, WOW Istanbul Hotels & Convention Center’da düzenlenen 25. Avrasya Ekonomi Zirvesi’ne, 43 ülkeden 3’ü aktif, 9’u önceki Cumhurbaşkanı olmak üzere 12 Cumhurbaşkanı, Meclis Başkanları, Başbakanlar, Bakanlar, Büyükelçiler, Milletvekilleri, Valiler, Belediye Başkanları, sivil toplum kuruluşları, iş ve akademi dünyası temsilcileri ve ruhani liderler katılım gösterdi.