İstek Vakfı ve Yeditepe Üniversitesi Kurucu ve Onursal Başkanı Bedrettin Dalan, Yeditepe Üniversitesi Mütevelli Heyet Başkanı, İSKOOBİR (İkitelli Küçük Sanayi Sitesi Kooperatifleri Birliği) Yönetim Kurulu Başkanı  ve ESKOOP Sanayi Sitesi Yönetim Kurulu  Başkanı Yusuf Akgün ile Kocaeli Alikahya Organize Sanayi Bölgesi (Kocaeli Alikahya OSB) Yönetim Kurulu Başkanı Yalçın Sönmez, TOSYÖV eski Başkanı ve TOSYÖV Denetim Kurulu Üyesi Hilmi Develi, TOSYÖV Başkan Yardımcısı ve TASEV (Türkiye Ayakkabı Sektörü Araştırma Geliştirme ve Eğitim Vakfı) İstişare Kurulu Üyesi Osman Deveci ve İş İnsanı Öncücan Sönmez, Yeditepe Üniversitesi’nde bir araya geldi.

Ziyarette; Yeditepe Üniversitesi ve çalışmaları hakkında detaylı bilgiler verildi. Ardından; Bedrettin Dalan ve Yusuf Akgün, Kocaeli Alikahya OSB’ye giderek bölgeyi ziyaret etti.

Kocaeli Alikahya OSB Yönetim Kurulu Başkanı Yalçın Sönmez, Kocaeli Alikahya OSB Müteşebbis Heyet Başkan Vekili ve Kocaeli Alikahya OSB Yönetim Kurulu Üyesi Sultan Hamit Velioğlu,  Kocaeli Alikahya OSB Yönetim Kurulu Başkan Vekili Ercihan Zorlu, Kocaeli Alikahya OSB Bölge Müdürü Nevzat Göçer, Hilmi Develi, Osman Deveci ve Öncücan Sönmez’in de yer aldığı toplantıda Başkan Yalçın Sönmez, Bedrettin Dalan ve Yusuf Akgün’e Bölge hakkında detaylı bilgiler verdi. Dalan ve Sönmez, ziyarette; Yeditepe Üniversitesi ve Kocaeli Alikahya OSB’nin işbirliği ile yapılacak çalışmaları değerlendirdi. “